تبلیغات
Share ManVSTo - بارش برف ، دشمنانی بسیار بزرگ و حالت Co-Op در Dead Space 3

شایعه : بارش برف ، حالت Co-Op ، موجوداتی بسیار بزرگ از ویژگی هاییست که در Dead Space 3 حضور خواهد داشت بنا به اعلام IGN محیط بازی این بار به عنوان سیاره متروکه برفی شناخته می شود. 


با توجه به منبع این خبر یعنی IGN احتمال دارد داستان بازی دارای حالت co-op باشد . شما دو بازمانده ای هستید که بعد از یک تصادف ماجراجویی خود را آغاز می کنید . بازیکنان می توانند با همکاری یکدیگر پازل ها و موانع موجود را حل کرده و اسلحه ها و مهمات خود را به مانند رزیدنت اویل 5 برای یکدیگر به اشتراک بگذارند همچنین می توانید با کمک یکدیگر زخم های خود را التیام دهید البته نمی توانید یارتان را زنده کنید و در صورت بروز این اتفاق بازی از آخرین چک پوینت کار خود را شروع خواهد کرد.وجود مکانیک جدیدی از جمله telekenisis هم در بازی انتظار می رود. 
با این که در بازی دارای همکاری می باشید اما آیزاک کماکان در ذهن خود دارای توهماتی می باشد البته به مانند قبل خطرناک نیست ولی با توجه به حدس و گمان احتمال دارد که همکار آیزاک هم فردی خیالی باشد زیرا با توجه به گفته IGN حالت حالت Co-Op بازی در بعضی از مواقع وجود نخواهد داشت.
در بخش گیم پلی هم آیزاک هم اکنون می تواند برای کاورگیری دولا شود و همچنین از حملات دشمنان هم فرار کند .
دشمنان در بازی تا حدودی دگرگون شده اند و آیزاک تا حدودی با دشمنانی غیر از Necromoprh در سیاره یخی روبرو می شود از جمله انسان ها که به نظر این قسمت به مانند بازی های اکشن باشد.
هم چنین در آخر IGN گزارش داده است که با دشمنانی به اندازه یک آسمان خراش هم روبرو خواهید شد. 
همان طور که می توان انتظار داشت قطعا وجود برف باعث ترسناک تر شدن بازی می شود اما در مورد بخش co-op نمی توان این جمله را با اطمینان گفت. به هر حال اگر این شایعات حقیقت داشته باشد تغییرات قابل توجه ای برای Dead Space 3 در راه است.
منبع:پردیس گیم


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها